Pyžama

Pyžamo – nejdůležitější kousek ve Vaší skříni?

x2c7c55487fd2b233870b7b4cff1ca630-image-261x393-jpg-pagespeed-ic-fgt9q8qerJelikož celou třetinu života prospíme, a v pyžamu tedy trávíme podstatnou část našeho života, neměli bychom výběr vhodného pyžama podceňovat. Chcete přece pro sebe to nejlepší i ve chvílích slastného spánku, kdy se musíte cítit příjemně a pohodlně, prostě skvěle!

Proč? Přece abyste se ráno probudili dobře naladění, odpočatí a krásní. Zasloužíte si to! Věřte, že lebedění v kvalitním hebounkém pyžamu se nemůže rovnat spánku v obyčejném vytahaném tričku s reklamní nášivkou.

Dámská pyžama nabízejí mnoho variant. Léto si žádá lehké pyžamo z viskózy nebo saténu kombinující kraťasy a tílko, případně top s krátkým nebo třičtvrtečním rukávem pro ty, kteří upřednostňují zahalená ramena i v létě. S příchodem prvních mrazíků je čas sáhnout po teplejších materiálech a na podzim se vybavit pohodlným pyžamem s dlouhým rukávem a kalhotami, které Vás během chladných večerů příjemně zahřeje. Ideální jsou bavlněná pyžama ze 100% jemné bavlny s vyšší gramáží.