Noční košilky

Noční košilka je ideálním dárkem pro každou ženu…. Proč?

  • Ženy jsou rády rozmazlovány.
  • Ženy milují ty vzácné chvilky pohody a relaxace, kdy se po těžkém dni mohou konečně uvolnit a odpočinout si.
  • Ženy milují hebké materiály a pocit, že i doma vypadají něžně a žensky.

Ne vždy jsou však ochotny samy do sebe investovat a pořídit si kvalitní noční košilku, která bude příjemná, pohodlná, ale zároveň přitažlivá a ženská. Dopřejte proto Vaší lepší polovičce trochu luxusu a obdarujte ji krásnou noční košilkou.

A z čeho můžete vybírat?

x6097bfe439257652841078528ddd3ff2-image-261x393-jpg-pagespeed-ic-rwbrpt9frzPokud sázíte na svůdnost a vybíráte košilku pro romantické večery a chvíle ve dvou, vsaďte na saténové noční košilky!  Osvědčenou klasikou je černá saténová noční košilka doplněná jemnou krajkou, smyslné jsou odstíny červené, přičemž platí, že zatímco blondýnám svědčí ostře červená saténová noční košilka v barvě vlčích máků, brunety by měly volit spíše vínové tóny.

Dáváte přednost pohodlí a hledáte příjemný, savý a prodyšný materiál, který Vám zpříjemní každodenní spánek, dovolenou i služební cestu? Pak jsou pro Vás jasnou volbou bavlněné noční košilky, kvalitní bavlna Vám totiž zaručí maximum pohodlí, skvěle vypadá a snadno se udržuje. Ani bavlněná noční košile ale zdaleka nemusí být staromódní nebo nudná. V internetovém obchodě Prádlo Elegant najdete celou řady módních bavlněných nočních košil, ve kterých se budete skvěle cítit a ještě lépe vypadat.

Naprostou nezbytností je pro Vás kvalitní noční košile v momentě, kdy otěhotníte a Vaše bříško se povážlivě zaobluje. Pak je na čase pořídit si pohodlné těhotenské pyžamo nebo pořádnou kojící noční košili, nejen pro chvíle domácí pohody s bříškem i později s miminkem, ale také pro náročné první dny s Vaším drobečkem v porodnici.